Проект будинку 16-04-12 - GaudiBud

Гаряча лінія:  +38 (067) 658-29-29

UA | EN

Проект будинку 16-04-12

Проект будинку 16-04-12

0%

  № проекту 16-04-12

  вартість фасадного декору визначається після узгодження дизайн-макета і розраховується індивідуально.

  Залежить від:
  1. Кількості обраних елементів
  2. Знижки (залежить від обсягу замовлення)
  3. Вартості доставки

  Мы виробляємо

  вироби з СТЕКЛОФІБРОБЕТОНУ:

  - висока міцність
  - мала вага (пустотілий)
  - морозостійкість
  - екологічність
  - ремонтопридатність
  - висока передача рельєфу
  - можливість фарбування в будь-який колір

  Склад проектної документації:

  • Архітектурно-будівельний розділ (АБ)
  • Будівельний паспорт (П)
  • Додаткова копія проекту (К)
  • Інженерний роздер (ІР)
  Ціна проекту: 0,00 грн
  Площа будинку 301 кв.м
  УВАГА - термін виготовлення проекту 30 робочих днів з моменту укладення договору.
  / завантажити договір /
   

  Відгуки, питання і коментарі до проекту

  Проект будинку 16-04-12 являє собою великий триповерховий будинок для такої ж великої родини.

  Гарний фасад цього будинку переносить нас в початок двадцятого століття, за часів, коли європейський стиль житлових будинків був мабуть одним з найпопулярніших. Конусоподібна дах, навіси і напівкруглі вікна надають свій шарм і чарівність стилістиці будинку.

  Загальна площа будинку складає трохи більше 300 квадратних метра, і маючи 3 поверху, будинок все одно виглядає досить значним.

  Для досягнення змішаного стилю, але додання дому вишуканості і величі, була використана ліпнина з стеклофібробетона.

  По-перше, можна відзначити, що на архітектурне оформлення вплинула не тільки ліпнина, але і колір стін, так як цей будинок єдиний серед усіх, чиє колірне рішення не розмежовано поверхами, а змінюється перпендикулярно, як би позначаючи важливі зони бузковим цвітом.

  Основними ліпними елементами для декорування цього будинку послужили колони, балюстради і молдинги. Колони прекрасно вписалися у вхідний рішення будинку, спорудивши тим самим невеликий навіс, і до того ж ставши опорою для другого поверху. Балюстради стали огорожею як самого будинку і прибудинкової території, так і балкону. Ну, а власне молдинги оперізують віконні та дверні прорізи, підкреслюючи їх.

  Також в оформленні використовуються русти великого розміру, вони підкреслюють кожен кут будинку, не виділяючи їх яскравим чином.

  З тильної сторони будинку розташована невелика альтанка, виконана в стилістиці самого будинку. Вона безсумнівно стане відмінним доповненням до прибудинкової території такої будови і буде відмінним місцем для вечірніх посиденьок або просто зустрічей з друзями.

  Якщо говорити про конструктивні особливості, можна відзначити, що цокольна частина виконана з натурального каменю, що не тільки доводить будівлю до досконалості в візуальному плані, але і збільшує теплоізоляцію.

  Чердачная з мансардою покрівля улюблене місце для дітей в ранньому віці, так само завдяки ній у вас буде значно більше житлової площі в будинку, або принаймні втрата тепла через дах буде мінімальною.

  Сама ж дах покритий чудовим матеріалом, який так популярний в таких будівлях і прекрасно вписується в загальний ландшафт - це бітумна черепиця.

  Каркас будівлі складається з монолітного залізобетону, довговічний і міцний матеріал, що не згорає, проте досить таки важкий, тому фундамент просто зобов'язаний бути міцним і довговічним.

  Будинок по своєму плануванню просто ідеально підходить для великої родини. На другому поверсі розташовано аж 5 спалень і кабінет, а на першому ще одна спальна, вітальня і кухня-їдальня.

  Цокольний поверх можна розподілити на власний розсуд.