до 300 кв.м. - GaudiBud

Гаряча лінія:  +38 (067) 658-29-29

UA | EN

до 300 кв.м.

фасадный декор фото домов, фасадний декор фото будинків

Проект будинку 27-02-15
Площа будинку 203 кв.м

фасадный декор из фибробетона, фасадний декор з фібробетону

Проект будинку 19-04-12
Площа будинку 290 кв.м

каталог фасадного декора, каталог фасадного декору

Проект будинку 17-04-12
Площа будинку 187 кв.м

оборудование фасадного декора, обладнання фасадного декору

Проект будинку 17-03-15
Площа будинку 180.6 кв.м

декоры для окон фасадные, декори для вікон фасадні

Проект будинку 02-03-15
Площа будинку 265.1 кв.м

Проекти будинків запропоновані в даному розділі, є більш економними варіантами будівництва і в основному призначені для побудови за містом або для невеликих сімей.

Фасадні рішення даних будинків індивідуальні і привабливі. Фасадна ліпнина з склофібробетону надає навіть невеликим будинкам пишність і вишуканість. Всі представлені котеджі спроектовані нашими архітекторами і дизайнерами.

Якщо розглядати проекти будинків до 300 квадратних метрів як майбутнє житло, то можна прийти до висновку, що все залежить від ваших уподобань, побажань звичок. Адже якщо брати до уваги розмір сучасних квартир, можна усвідомити, що зараз люди живуть і в кімнатах площею близько 30-50 квадратних метра по 2-3 людини. Тому проект будинку в 100 квадратних метрів для таких людей вже буде досить комфортабельним житлом.

Однак, через якийсь час проживання в такому будинку все одно захочеться чогось більшого, а саме того простору, якого буде достатньо для комфортного проживання. Так наприклад, молодій сім'ї з двох чоловік будинок площею в 100 квадратних метрів буде дуже комфортний. Однак якщо у них з'являться діти, їм згодом будуть необхідні свої кімнати, свій особистий простір, а значить такий проект будинку через десяток років вже буде замалим.

Звичайно, можна придбати будинок трохи більшого розміру, але при початковому проектуванні змінити призначення додаткових житлових кімнат, зробивши їх технічними, або визначити їх гостьовими, вітальні, бібліотекою, кімнатою відпочинку. Але і тут варто задуматися про те, що за час дорослішання дітей, ви звикнете до цих кімнат, і так чи інакше комфортне проживання закінчиться.

Отже, якщо Ви сміливо придбаєте будинок площею в 300 квадратних метрів, заздалегідь подумавши і про дитячу і про кабінет і про бібліотеку та інші приміщення, то протягом декількох років кімнати будуть пустувати в очікуванні своїх господарів.

Якщо Ви раціонально ставитеся до корисної площі і не хочете надалі братися за переробки, то такий варіант Вам підійде.

Іншими словами, якщо Ви хочете придбати проект будинку до 300 квадратних метрів, варто проаналізувати всі можливі варіанти поповнення сім'ї, призначення та кількості приміщень, щоб в подальшому життя незалежно від ситуацій була комфортною.

Також в даний каталог можна включити невеликі споруди технічного і комерційного призначення, тобто проекти магазинів. У тому числі проекти сучасних магазинів одноповерхових і двоповерхових.