Юдей Yudey
Фасадні рішення - GaudiBud

Гаряча лінія:  +38 (067) 658-29-29

UA | EN

Людство століттями застосовує безліч фасадних елементів і архітектурних форм, які надають будівлі різноманітність і виразність загального дизайну споруди. Архітектурні елементи фасадного декору також надають будівлі оригінальність, допомагають у вирішенні питань благоустроіста навколишньої території, до того ж, такі елементи прикрашають можливі недоліки будь-якого проекту будинку, і в цілому, збільшують ринкову вартість споруди. На сьогоднішній день будівельні технології розвиваються швидко, адже вимоги до них в сучасному світі все жорсткіше і суворіше.

Поряд з обладнанням модернізуються і суміші, які використовуються в будівництві. Найкращим будівельним матеріалом для виробництва архітектурних елементів фасадного декору є Стеклофібробетон, в крайньому випадку має конкурентоспроможність до інших видів. Створення такого матеріалу було багато в чому обумовлено прагненням реконструювати традиційні бетони, надати їм нові властивості, значно підвищити їх міцність і, тим самим, підвищити їх можливості.

Крім виняткових функціональних і характерних властивостей, Стеклофібробетон відрізняють підвищеної архітектурною виразністю, а також незвичайної пластичністю і сполучуваністю із загальним дизайном фасаду будівлі. Завдяки багатству стилів і різноманітності форм в архітектурних елементах фасаду, є можливість створити такий проект будинку, який раніше не планував жоден проектувальник. Використовуючи виготовлені з стеклофібробетона, декоративні елементи для обробки фасадів, ви зможете вирішити найрізноманітніші завдання, як наприклад, використовуючи арки в якості оформлення дверних прорізів, порталів і як самостійного декоративного елемента. Різні види карнизів, особливо виконані в класичному стилі, не тільки прикрасять верхню частину будівлі, але і прикриють сумну підпокрівельну область при будь-якому фасадній вирішенні.

До того ж в нашій компанії Ви можете вибрати вже готове фасадне рішення по будь-якої конкретної фасадної групі. Це може бути віконне рішення, або готове фасадне рішення вхідної групи, сходового отвору або чого-небудь іншого.

Також, якщо Вам складно орієнтуватися в нашому каталозі фасадних рішень і підбирати по стилістиці кожну фасадну групу, Ви можете скористатися каталогом готових проектів, в якому вже повністю набрані деталі для додання кожному з проектів будинків або котеджів цілісного закінченого вигляду.

Або, якщо Ви навпаки, вважаєте, що Вам легко дається добірка деталей до свого дому, можете зайти в наш каталог виробів, в якому кожна деталь представлена ​​окремо.