Фасадний декор - GaudiBud

Гаряча лінія:  +38 (067) 658-29-29

UA | EN

Фасадний декор

Наша компанія займається виробництвом фасадного декору з композитних матеріалів - склопластику, стеклофібробетона, стеклофіброгіпса, полімербетона, штучного каменю. Приймаються заявки на виготовлення фасадного декору, його доставку та монтаж. У нас можна купити фасадний декор з наявності або під замовлення за цінами заводу-виробника. Подивитися приклади наших робіт можна на офіційному сайті нашої компанії.

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
https://www.gaudibud.com/fasadnij-dekor#sigProIdd7d1201748

Фасадний декор для зовнішньої обробки будинку

Фасадний декор і облицювальні панелі широко застосовуються для зовнішньої обробки приватних будинків, офісних і громадських будівель. Оздоблення будинку фасадним декором відкриває великі можливості для дизайну фасадів. За допомогою архітектурного фасадного декору можна в короткі терміни виконати декоративну обробку будівлі, надати йому індивідуальність. Фасадна ліпнина і декор проектуються і виготовляються в будь-якому з відомих архітектурних стилів - класика і неокласика, прованс, мінімалізм, фьюжн, англійська, скандинавський і фінський стиль.

У нашій компанії ви можете замовити фасадний декор з доставкою по Львову і Львівській області. У нас можна зробити заявку на виготовлення фасадного декору з фото або готовими кресленнями. Виготовимо фасадний декор на вікна, стіни і простінки, фронтони, кути і цоколь будівлі відповідно до вимог. Виконаємо професійний монтаж архітектурних елементів. Гарантуємо якість матеріалів, ліпних елементів і декоративних конструкцій.

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
https://www.gaudibud.com/fasadnij-dekor#sigProIdeed193f74e

Монтаж фасадного декору

Монтаж фасадних елементів і облицювання виконується на зовнішні стіни без спеціальної підготовки. Панелі монтуються на металеву обрешітку за технологією вентильованого фасаду. Це означає, що зовнішніх стін не потрібно трудомістка і дороге вирівнювання. Цей спосіб облицювання дає можливість не тільки поліпшити зовнішній вигляд стін, але і візуально виправити геометрію будівлі, акцентувати увагу на цікавих архітектурних елементах і приховати можливі недоліки.

Існує ще один спосіб монтажу облицювальних панелей, коли стінові елементи кріпляться на фасад за допомогою клею. «Мокрий» спосіб застосовується набагато рідше. Серед причин невисокої популярності можна виділити такі фактори, як:

 • Трудомісткість. Щоб знизити витрату клею, потрібна ретельна підготовка робочої поверхні.
 • Сезонність. При використанні клейового складу повинна бути певна температура повітря.
 • Саме тому монтаж облицювання найчастіше виконується за технологією навісного фасаду.

Ліпнина монтується на зовнішні стіни за допомогою шпильок, анкерних болтів, закладних елементів. Спосіб монтажу підбирається з урахуванням розмірів і маси деталей, вітрового навантаження, матеріалу і технічного стану стін. Ціна монтажу фасадного декору визначається виходячи з кількості деталей, способу монтажу і поверховості будівлі.

Купити недорого фасадний декор

У нашій компанії ви можете купити фасадний декор для зовнішньої обробки за цінами виробника, без посередників і переплати. Працюємо з замовником безпосередньо, тому можемо гарантувати якість матеріалів і виробів. Ми не залучаємо до виробництва і монтажу архітектурного декору сторонні компанії, наша компанія є єдиним виконавцем. Ми маємо в своєму розпорядженні виробничу базу, оснащеної сучасним обладнанням, необхідним для виконання всього комплексу послуг - від опрацювання дизайн-проекту фасаду до виготовлення і монтажу.

У нас можна купити фасадний декор для зовнішньої обробки приватного будинку або громадської будівлі з доставкою по Львову і Львівській області. Доставка готової продукції також здійснюється в будь-який регіон України. Способи доставки - машинами нашого автопарку або транспортними компаніями на вибір замовника. За бажанням клієнта організуємо самовивіз продукції з території нашого складу. На кожну партію виробів надаємо сертифікати якості, сертифікати відповідності та повний пакет супровідної документації.

Елементи фасадного декору

Для обробки зовнішніх стін використовується більше 200 найменувань фасадних елементів. Всі декоративні елементи для фасаду мають свою назву і місце розташування.

Карнизи

Так називаються декоративні фасадні елементи, які оперізують будівлю по горизонталі по всьому периметру. Основне завдання карниза - захист стін будинку від падаючого зверху дощу і снігу, підвищення естетики будівлі.

Залежно від місця розташування карнизи бувають:

 • Подкришного. Вінчають карнизи, які встановлюються безпосередньо під дахом, відповідають за створення гармонійного вигляду будівлі.
 • Міжповерховими. Карнизи, що розділяють поверхи, візуально розділяють моноліт стіни на зони і відповідають за естетику.
 • Цокольним. Карнизи, розташовані по цоколю, відокремлюють цоколь і фундамент будинку від фасаду і захищають облицювання цоколя від атмосферних опадів.

Карнизи проектуються в одному стилі з рештою фасадної обробкою, яка може бути виконана в будь-якому стильовому рішенні - від класики, бароко та романтизму до хай-тек і модерн. Так називаються декоративні фасадні елементи, які оперізують будівлю по горизонталі по всьому периметру. Основне завдання карниза - захист стін будинку від падаючого зверху дощу і снігу, підвищення естетики будівлі.

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
https://www.gaudibud.com/fasadnij-dekor#sigProIdec74606dc8


Молдинги

Молдінгами називаються лінійні деталі, які застосовуються для візуального поділу площині стіни на зони. Декоративні профільні планки використовують для обрамлення художніх елементів - вінків, розеток, гірлянд. У фасадній дизайні молдинги можуть виконувати функції рамок, наличників, горизонтальних або вертикальних елементів. За допомогою декоративних елементів:

 • оформляють дверні прорізи;
 • формують декоративні вставки на простінках;
 • роблять переходи від однієї поверхні до іншої;
 • приховують нерівності зовнішніх стін;
 • візуально змінюють геометрію будівлі.

Молдинги виготовляються як суворої лаконічною форми, так і з рельєфним малюнком. Це можуть бути геометричні орнаменти, рослинні і квіткові візерунки або абстрактні композиції.

Колони

Колони - це вертикальні опорні конструкції, які складаються з основи (бази), стовбура і вінчає частини (капітелі). Масивні стовпи застосовуються в якості декоративних і функціональних елементів. Вони підтримують верхні поверхи балкони, фронтони, оглядові майданчики або використовуються як елемент оформлення вхідної группи.Колонни виготовляються з круглим, квадратним або шестигранним перетином, кручені, з різьбленими базами і капітелями.

Як правило, колони з композиційних матеріалів використовують для оформлення фасадів особняків і адміністративних будівель в класичному, англійською, середземноморському стилі. Застосування колон в архітектурному декорі дозволяє змінити вигляд будинку, зробити його строгим, урочистим і величним.

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
https://www.gaudibud.com/fasadnij-dekor#sigProId8d24f4301b

Напівколони і пілястри

Напівколони і пілястри є виступаючі зі стіни декоративні елементи, які повторюють за своїми розмірами й обрисами колони. Елементи декоративного оформлення мають просту і лаконічну форму або рельєфними зі складним орнаментом. Виступаюча частина полуколонн і пілястр може бути напівкруглої, прямокутної або багатокутної.

За допомогою цих деталей оформляють головний вхід, простінки поруч з віконними прорізами. Ці деталі оздоблення фасаду не є конструктивними елементами, вони виконують швидше декоративну функцію. Елементи декору привносять оригінальність і підкреслюють декоративну стилістику, поділяють простір на функціональні зони, дозволяють зміцнити поверхню стіни, «заховати» комунікації або недоліки облицювання зовнішніх стін.

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
https://www.gaudibud.com/fasadnij-dekor#sigProIdb3ad1859ac


Лиштви

Це деталі, які застосовуються для обрамлення вікон разом з такими елементами декору, як сандрики, підвіконня, консолі, замкові камені.

Лиштви з рельєфним малюнком виконують не тільки роль декорів, а й виконують захисні функції. За допомогою накладних планок закривають стики між стіною і віконною коробкою. Залежно від конструкції наличників, їх монтаж виконується двома способами - телескопічним або накладними. У першому випадку у елементів віконного обрамлення є своєрідні «крила», що дозволяє зробити плавний перехід від площини стіни до віконного отвору. Накладні лиштви з прямокутним перетином монтуються поверх фасаду.

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
https://www.gaudibud.com/fasadnij-dekor#sigProIdd8196c79ef
 

Русти або боссажі

Рустовой камені - це пластини, які мають, як правило, квадратну або прямокутну форму і використовуються для декоративного оформлення кутів будівлі.

За формою поверхні русти бувають:

 • Фацетовані. Плити цього типу мають форму піраміди зі скошеними гранями.
 • Клинчатого. Пластини клиноподібної форми застосовуються для оформлення аркових прорізів або фасадних арок.
 • Муфтірованнимі. Такі боссажі за своїм виглядом повторюють конструкцію полуколонн або пілястр.

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
https://www.gaudibud.com/fasadnij-dekor#sigProId71920d610a
 

Кронштейни

Кронштейнами називаються підтримують елементи виступаючих частин фасадної обробки. Кронштейни, як і консолі, використовуються для підтримки ордерних елементів - сандриків, карнизів, балконів. Декоративні виступи роблять з фігурним профілем, з завитками і іншими прикрасами.

Наші фахівці безкоштовно проконсультують вас за вибором декоративних елементів для оздоблення фасаду, допоможуть підібрати дизайн і стиль архітектурного декору з урахуванням призначення будівлі, його площі та поверховості.

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
https://www.gaudibud.com/fasadnij-dekor#sigProIdbe38da02ec
 

Матеріали

Декоративне оздоблення зовнішніх стін щодня піддається серйозним зовнішнім навантаженням. Дощ, сніг, туман, міська пил і зміг, ультрафіолетове випромінювання негативно впливають на зовнішній вигляд і цілісність фасадного оздоблення