Реконструкція, реставрація - GaudiBud

Гаряча лінія:  +38 (067) 658-29-29

UA | EN

Архітектурний декор старовинних будівель вражає своєю красою та вишуканістю. Ліпнина, вінки, візерунки, арки, колони створювалися майстрами з гіпсу і бетону. Не поступається фасадного декору історичних будівель і обробка сучасних будинків. Однак фасади навіть нових будівель, не кажучи вже про старих будинках, вимагають реконструкції.

Капітальна реконструкція фасадів

Навіть найміцніші оздоблювальні та будівельні матеріали схильні до зносу. Це особливо актуально для обробки зовнішніх стін, архітектурного декору. Фасад будинку щодня піддається негативному впливу навколишнього середовища. Проливні дощі, град, налипання снігу, чергування морозу і спеки, пекучі промені сонця - ці та інші атмосферні явища залишають пошкодження на поверхні обробки. Дрібні тріщини з часом розширюються і поглиблюються, відбувається поступове руйнування оздоблення фасаду.

Відновлення зовнішньої обробки, реконструкція та утеплення фасаду - це комплекс заходів, який дозволяє надати будівлі первісний вигляд. Реконструкція фасадів включає в себе демонтаж старої обробки, усунення дефектів і підготовку підстави, монтаж нового фасаду. Наша компанія пропонує професійні послуги з реконструкції фасадів житлових будинків, адміністративних і офісних будівель, спортивно-оздоровчих комплексів, об'єктів, що становлять історичну та архітектурну цінність.

За час своєї роботи ми успішно завершили понад 300 проектів з реконструкції фасадів будівель по всій Росії. З фото-прикладами наших робіт можна ознайомитися до розділі «Портфоліо». Приймаємо заявки на реконструкцію фасадів старих будинків і нових будівель будь-якої складності.

Матеріали

Роботи по реконструкції фасадів приватних і багатоквартирних будинків, громадських будівель ведуться із застосуванням сучасних матеріалів. Деталі фасаду і елементи декору виготовляються з стеклофібробетона, стеклофіброгіпса, склопластику, архітектурного бетону. На відміну від звичайного бетону, гіпсу, штукатурки фасади, виконані з сучасних композитних матеріалів, мають підвищену міцність і довговічність. Фасадні панелі, плити та декор з СФБ й склопластику характеризуються:

 • вологостійкість і стійкістю до утворення тріщин;
 • підвищеною стійкістю до ударів і пружністю;
 • невисоким питомою вагою;
 • стійкістю до зносу.

Фасадні елементи з архітектурного бетону і стеклофіброгіпса відносяться до негорючих матеріалів, не дають усадки, мають гарні звукоізоляційні властивості, не містять шкідливих компонентів.

Для виготовлення склопластиків ми використовуємо саме якісну сировину. До складу композитних матеріалів входять:

 • Наповнювачі. Склоровінг і склотканина, виконують роль армуючого компонента, забезпечуючи жорсткість і міцність елементів фасаду.
 • Сполучні компоненти. Як сполучна речовина використовуються термореактивні і термопластичні смоли на основі поліетилену, поліаміду, полістиролу. Після застигання робоча суміш набуває високу твердість і міцність.
 • Добавки. Додавання каталізаторів, затверджувачів, прискорювачів або уповільнювачів тверднення, стабілізаторів, пластифікаторів, морозостійких добавок дозволяють отримати вироби з заданими характеристиками.
 • Пігменти. Цветостойкость барвники вводяться до складу сумішей, забезпечуючи рівномірний колір вироби. Також можливе фарбування поверхні готових деталей в потрібний відтінок.

Технологічність композитних матеріалів дозволяє виготовляти деталі будь-яких розмірів і форм. Введення до складу робочих сумішей наповнювачів різної фракції забезпечує отримання виробів з необхідною текстурою. Вироби з бетону, пластику або гіпсу, зміцнених скляною фіброю, з високою точністю імітують поверхню природного каменю, кори і деревини, кам'яної або цегляної кладки, шиферу, черепиці.

Технології ремонту і реконструкції фасадів

У виготовленні деталей для реконструкції вентильованих фасадів і відновлення архітектурного декору ми використовуємо самі передові технології. Завдяки застосуванню різних технік можливе створення як масивних на вид деталей, так і рельєфних або ажурних елементів.

Формування зі склопластику деталей, використовуваних для реконструкції фасадів будинків, адміністративних будівель, торгово-розважальних центрів, музеїв, кінотеатрів виконується за технологією штампування або прямого пресування на гідропресі, прокатки, лиття, екструзії або напилення. Методом ручного формування виготовляються деталі в єдиному екземплярі. Техніка напилення застосовується для виготовлення великогабаритних деталей - колон, напівколон, баз, консолей, карнизів, панелей, кутових елементів.

Вартість реконструкції фасаду будівлі з проектом

Наша компанія приймає замовлення на реконструкцію фасадів в Львові «під ключ» - від проектування до монтажу нового фасаду. У вартість реконструкції фасаду будівлі входить:

 • зняття замірів, створення робочих креслень і схем;
 • виготовлення 3Д моделей, форм, матриць;
 • виготовлення потрібної кількості деталей;
 • демонтаж старої обробки, підготовка поверхні, робота з утеплення зовнішніх стін;
 • монтаж фасадних панелей, вентильованого фасаду і декоративних деталей.

Ремонт фасаду

Фасади постійно знаходяться один на один з природно-кліматичними явищами. Влітку ллють дощі, світить сонце, пронизуючи ультрафіолетом елементи облицювання, постійні вітрові навантаж. Взимку налипає сніг, пориви холодного вітру руйнівно діють на фасад. До того ж різкі зміни температури. Все це несприятливо впливає на фасадні конструкції. І неважливо, великий це торговий центр або приватний будинок. Фасад страждає, особливо якщо його обробка проведена з використанням традиційних матеріалів (гіпсу, штукатурки, бетону, залізобетону).

Пропонуємо професійні послуги з проведення дослідження стану фасадної частини будівель незалежно від тривалості експлуатаційного терміну. Використовуючи новітнє обладнання, спеціальні пристрої визначається ступінь зносу і складається проект ремонту фасаду із застосуванням інноваційних матеріалів. Йдеться про матеріали нового покоління стеклофібробетона, фібробетони, стеклофіброгіпсе, склопластику. Ремонт фасадів потрібно проводити своєчасно, оскільки це дозволить продовжити термін експлуатації будівлі та облагородити парадну частину, надати їй нове життя, не змінюючи загальної архітектурної стильової концепції.

Перш ніж приступити до ремонту фахівці компанії ретельно обстежують стан всіх поверхонь, архітектурних елементів. Найчастіше доводиться мати справу з тріщинами, освітою сольових, грязьових шарів, руйнуванням поверхні елементів архітектури. Після виявлення всіх дефектів проводяться підготовчі роботи, закладаються щілини, тріщини, усуваються нерівності. Потім проводяться штукатурні, фарбувальні роботи і проводиться монтаж архітектурних елементів, які виконуються на виробничих майданчиках компанії. Виготовляються карнизи, русти, лиштви, фронтони, профілі, арки, відновлюються, при необхідності, бази, стовбури, капітелі колон. Використовуються для таких цілей композитні матеріали, які з експлуатаційного терміну перевершують традиційні на порядок.

Всі ремонтні, відновлювальні, монтажні дії виконуються відповідно до російськими державними стандартами, діючими санітарними правилами і нормами. Після проведення всіх робіт фасад оновиться, стане привабливим, при цьому стильове архітектурне напрямок анітрохи не зміниться, і навіть фахівець не зможе визначити ніяких змін в структурі фасаду.