Скульптура - GaudiBud

Гаряча лінія:  +38 (067) 658-29-29

UA | EN

Архітектура, скульптура, графіка і живопис належать до найбільш поширених видів мистецтва, які мають між собою безліч схожих рис. Основною відмінністю можна вважати інструменти і матеріали, за допомогою яких майстри створюють свої творіння. У скульптурі і архітектурі використовуються тверді і пластичні матеріали, при цьому скульптура об'єднує в собі всі види мистецтва.

Скульптура в Україні займає почесне місце серед інших видів мистецтва. У парках скульптур можна побачити фігури, скульптурні групи і композиції, арт-об'єкти, виконані з металу, каменю, бетону. У великих містах часто проходять презентації скульптур, пам'ятників героям Батьківщини, монументальних фігур, що прикрашають площі та пам'ятні місця.

Існує кілька напрямків цього мистецтва. Основні види скульптури - це погруддя, статуї, скульптурні групи. Вони часто використовуються в інтер'єрного дизайну, оформленні простору вулиць, парків, скверів. Садові скульптури, що зображують людей, тварин, казкових персонажів, прикрашають дитячі майданчики, розважальні атракціони, ігрові майданчики в дитячих садах, паркові алеї, прибудинкову території заміських особняків.

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
https://gaudibud.com/skulptura#sigProId6e698cda0c

Виготовлення на замовлення

Наша компанія займається виконанням замовлень по скульптурі. У нас можна купити готові фігури або виготовити скульптуру під замовлення. Детальніше дізнатися які скульптури ми виготовляємо на замовлення можна у наших менеджерів, зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті. Виготовимо садові скульптури на замовлення по фотографії, креслення, ескізу. Дизайнеру і автору скульптури досить фото або опису скульптури щоб створити оригінальний виріб або точну копію вже існуючих композицій.

У нашій компанії можна виготовити під замовлення скульптури для Нового Року, дитячого ранку, корпоративу, тематичного свята, теле- і кінозйомки, фотосесій, для рекламних цілей. Великою популярністю користуються 3d скульптури, купити які можна у нас, в оформленні інтер'єрів SPA-салонів, торгово-розважальних центрів, театрів, кінотеатрів, виставкових залів.

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
https://gaudibud.com/skulptura#sigProIdd5a8912ddf

Вартість

Якщо ви шукаєте де можна недорого купити садово-паркові фігури, садові скульптури, оригінальні арт-об'єкти або інсталяції для дачі або інтер'єру - звертайтеся в нашу компанію. Ціна скульптури, купити яку можна з наявності або під замовлення, складається з декількох чинників:

 • спосіб виготовлення;
 • габарити фігури;
 • вид матеріалу;
 • об'єм замовлення.

У нас можна купити садові скульптури, виготовлені за технологією пневмонабризку або вібропресування. Пропонуємо купити великі скульптури для оформлення міських площ або мініатюрні фігурки для саду. У нас можна купити садові фігури з бетону і гіпсу будь-яких форм, виготовлені в класичному або одному з сучасних стилів. Приймаємо замовлення будь-якої складності, виготовимо скульптуру по фото, наданого замовником, або запропонуємо послуги наших художників і дизайнерів.

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
https://gaudibud.com/skulptura#sigProId2fe47b53d8

З чого робимо скульптуру

Скульптури на вулиці, в парку, саду або на дитячому майданчику постійно піддаються негативному впливу навколишнього середовища. Щоб опади, УФ-випромінювання, різкі перепади температури і вологості не знищили дизайнерські скульптури з бетону, виготовлені на замовлення, ми використовуємо довговічні, зносостійкі матеріали.

Для виробництва монументальної скульптури, садово-паркових фігур ми застосовуємо склопластик, склобетон, фіброгіпс, полімербетон. Скульптури, малі архітектурні форми і елементи декору з стеклокомпозита мають ряд переваг в порівнянні зі звичним бетоном, гіпсом, пластиком. Властивості композитних матеріалів:

 • Висока міцність. Вулична скульптура і фігури, встановлені на дитячих майданчиках, щодня піддаються випробуванням на міцність. Вироби з полімер бетону витримують ударні і вібраційні навантаження, мають антивандальними властивостями.
 • Атмосферостойкость. З композитних матеріалів виготовляються фігури для оформлення фонтанів, берегів штучних і природних водойм. Така скульптура не вбирає вологу, добре переносить чергування спеки і морозу, зберігає яскравість фарб під прямими променями сонця.
 • Безпека. Стеклокомпозита відносяться до екологічно безпечних матеріалів. Елементи декору, фігури для дитячих майданчиків, садові та паркові скульптури не горять і не підтримують горіння, не виділяють шкідливих елементів навіть при нагріванні, не змінюють хімічний склад води і грунту.
 • Довговічність і зносостійкість. Завдяки міцності структури виробам з стеклокомпозита і полімер не потрібно ремонт. Середній термін експлуатації фігур і декору з композиційних матеріалів становить 50 років.
 • Високі декоративні властивості склопластику, бетону і гіпсу, армованих стеклофібро, дозволяють створювати елементи, які з високою точністю імітують фактуру будь-яких матеріалів - деревини, природного каменю, текстилю, шкіри, хутра.

Якщо ви шукаєте де купити скульптуру для саду, оформлення інтер'єру чи фасаду заміського будинку - звертайтеся в нашу компанію. Ми пропонуємо найвигідніші умови:

 • купити скульптури з бетону і каменю можна з доставкою в Львові та інших містах України;
 • у нас можна купити скульптури на могилу з установкою і монтажем;
 • даємо тривалу гарантію на всі вироби та монтажні роботи.

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
https://gaudibud.com/skulptura#sigProId52265549b6

Матеріали для виготовлення скульптур

Скульптурні композиції, що зображують грецьких богів, тварин або птахів, персонажів казок і билин широко використовуються в дизайні інтер'єрів, оформленні парків, скверів, міських вулиць і площ, приватних територій. Класичні або абстрактні скульптури, навколишнього рослинами, квітами і деревами, створюють неповторні паркові ансамблі, що вражають пишністю. Щоб оформлення інтер'єру чи парку якомога довше радувало своєю красою декоративні форми повинні бути виготовлені з міцних і довговічних матеріалів.