Прибудинкова територія - GaudiBud

Гаряча лінія:  +38 (067) 658-29-29

UA | EN

Прибудинкова територія

архітектурний декор для Басейну 24-07-12

Басейн 24-07-12
Площа будинку обговорюється

архітектурний декор для Басейну 26-09-12

Басейн 26-09-12
Площа будинку обговорюється

архітектурний декор для Альтанки 04-06-15

Альтанка 04-06-15
Площа будинку обговорюється

архітектурний декор для Альтанки 05-06-15

Альтанка 05-06-15
Площа будинку обговорюється

архітектурний декор для Альтанки 12-07-12

Альтанка 12-07-12
Площа будинку обговорюється

архітектурний декор для Альтанки 13-08-12

Альтанка 13-08-12
Площа будинку обговорюється

архітектурний декор для містка

Міст 03-03-15
Площа будинку обговорюється

архітектурний декор для фонтана 06-08-12

Фонтан 06-08-12
Площа будинку обговорюється

архітектурний декор для фонтана 26-07-12

Фонтан 26-07-12
Площа будинку обговорюється

Хоча основними елементами красивої прибудинкової території є рослини і дерева, зробити територію не просто живою, але і унікальною, без використання малих архітектурних форм не вийде.
Малі архітектурні форми є невід'ємною частиною будь-якого ландшафтного дизайну.
Малі архітектурні форми використовуються в ландшафтному дизайні з дуже давніх пір, практично з появи садів стародавніх поселень і появи великих мегаполісів.
Малі архітектурні форми - це декоративні елементи для оформлення та надання функціональності ландшафтного дизайну прибудинкової території. Вони включають в себе невеликі споруди, окремі конструкції, які володіють не тільки привабливим естетичним зовнішнім виглядом, але й несуть ще й функціональне призначення. До таких декоративних елементів відноситься все те, що об'єднує будова з навколишнім середовищем і підкреслює стилістику будівлі.

Малі архітектурні форми діляться на універсальні вироби масового використання, до таких відносяться урни, вазони, ліхтарі, садові лавки і так далі; декоративні архітектурні вироби - це всілякі статуї, скульптури, басейни, фонтани, містки, альтанки. Всі ці елементи служать в основному лише для прикраси ландшафтного дизайну.

Розміри ландшафтних елементів прибудинкової території можуть бути дуже різними. Все залежить від розмірів прибудинкової території і побажань власника. Так, наприклад, фонтан прибудинкової території може бути величезним і значним, а може являти собою крихітний садовий фонтанчик.

Альтанки з усіх архітектурних елементів можна назвати одними з найбільших об'єктів прибудинкової території. Вони займають центральне місце, стаючи улюбленим місцем відпочинку для господарів.

Ми готові представити Вам величезний вибір альтанок в самих різних стилях: від простих і відкритих, до закритих павільйонів, які можна використовувати навіть в холодну пору року.

Ще одним досить великим різновидом декорування прибудинкової території є ротонда. Від альтанки вона відрізняється тим, що має тільки округлу форму, колонаду і купол. Однак, ротонда буде виглядати доречно тільки поруч з особняком в класичному стилі.

Ротонда, зазвичай, асоціюються з палацами і великими парками, тому необхідно врахувати розмір прибудинкової території.
Арки найчастіше використовуються для оформлення стежок.

До малих архітектурних форм використаних в прибудинковій території відносяться і всілякі огорожі. Вони можуть бути реалізовані як суцільний паркан, що приховує територію, так і у вигляді легких огорож, що відокремлюють дворик від будинку, стежку від клумби і так далі.

Вони служать тільки для візуального поділу окремих зон прибудинкової території, але грають велику роль в доданні дому та прибудинкової території стилю, індивідуальності та унікальності.

Декоративні малі архітектурні форми не несуть будь-яких практичних функції, однак без них не обходиться жоден ландшафтний дизайн-проект.

Класичні вазони для квітів з композитного матеріалу стають масивними античними вазами.

Малі архітектурні форми - це елементи прибудинкової території, без яких ландшафтний дизайн просто неможливо уявити, тому що звичайний сад, нехай навіть з пишними тропічними рослинами, не може стати місцем, де із задоволенням буде проводити час вся сім'я.

Однак, потрібно врахувати, що всі вироби прибудинкової території повинні поєднуватися між собою, створюючи єдину композицію.

Підбираючи елементи ландшафтного дизайну варто дотримуватися обраного заздалегідь стилістичного напряму, керуючись власним смаком і доцільністю.