Проект будинку 19-04-12 - GaudiBud

Гаряча лінія:  +38 (067) 658-29-29

UA | EN

Проект будинку 19-04-12

Проект будинку 19-04-12
0%

  № проекту 19-04-12

  вартість фасадного декору визначається після узгодження дизайн-макета і розраховується індивідуально.

  Залежить від:
  1. Кількості обраних елементів
  2. Знижки (залежить від обсягу замовлення)
  3. Вартості доставки

  Мы виробляємо

  вироби з СТЕКЛОФІБРОБЕТОНУ:

  - висока міцність
  - мала вага (пустотілий)
  - морозостійкість
  - екологічність
  - ремонтопридатність
  - висока передача рельєфу
  - можливість фарбування в будь-який колір

  Склад проектної документації:

  • Архітектурно-будівельний розділ (АБ)
  • Будівельний паспорт (П)
  • Додаткова копія проекту (К)
  • Інженерний роздер (ИР)
  Ціна проекту: 0,00 грн
  Площа будинку 290 кв.м
  УВАГА - термін виготовлення проекту 30 робочих днів з моменту укладення договору.
  / завантажити договір /
   

  Відгуки, питання і коментарі до проекту

  Кращі риси європейського стилю і класицизму взяв в себе цей прекрасний і компактний проект будинку.

  Загальна площа становить всього 290 квадратних метрів, однак перед нами постає двоповерховий будинок досить значних розмірів, в якому є навіть свій власний гараж, ганок з балконом і задній дворик з фонтаном.

  Дивлячись на візуальне оформлення, відразу ж в очі впадає цокольна частина будівлі, завдяки використання в його оформленні облицювального каменю, він має виразний і цікавий вид.

  Гараж прибудований прямо в передній частині фасаду будинку для більш зручного під'їзду. Ну а з тильного боку стоїть чудовий фонтан, оточений низькими декоративними огорожами з балюстрад. Покриття покрівлі зроблено за допомогою бітумної черепиці, її часто застосовують при проектуванні таких видів будинків, тому що вона популярна своїми властивостями герметичності, міцності і довговічності.

  Фундамент зведений з стрічкового монолітного залізобетону, це дуже стійкий фундамент, він рівномірно розподіляє навантаження будівлі по всій площі.

  Якщо розглядати декоративні елементи, які використовуються в фасадній вирішенні, то не можна не відзначити вхідний рішення, в якому використовуються колони і бетонні стійки прикрашені рустами. Завдяки ним центральний вхід придбав величний вигляд і додав стильності всьому оформлення будинку. Крім того, можна відзначити використовувані в оформленні першого поверху пілястри, розташовані по всьому периметру.

  Також окремо можна виділити використання в оформленні проекту рустов, які візуально підкреслюють кожен кут будинку.

  Ще, можна помітити, що кожен поверх хоч і має однаковий колір стін, проте ніби представлений в своєму стилістичному оформленні. Це досягнуто завдяки використанню великого широкого карниза проходить уздовж усього будинку, і відокремлює візуально перший від другого поверху.

  Виходячи з проектування будинку, можна заявити, що він готовий для проживання в ньому великої родини з дітьми. Перший поверх оснащений величезною вітальнею, кухнею з їдальнею, значних розмірів кабінетом і іншими додатковими кімнатами, в той час як на другому поверсі розташовано цілих чотири спальні кімнати загальною площею понад 80 квадратних метра і 2 ванні кімнати з невеликим балкончиком.