Проект будинку 15-04-12 - GaudiBud

Гаряча лінія:  +38 (067) 658-29-29

UA | EN

Проект будинку 15-04-12

Проект будинку 15-04-12

0%

  № проекту 15-04-12

  вартість фасадного декору визначається після узгодження дизайн-макета і розраховується індивідуально.

  Залежить від:
  1. Кількості обраних елементів
  2. Знижки (залежить від обсягу замовлення)
  3. Вартості доставки

  Мы виробляємо

  вироби з СТЕКЛОФІБРОБЕТОНУ:

  - висока міцність
  - мала вага (пустотілий)
  - морозостійкість
  - екологічність
  - ремонтопридатність
  - висока передача рельєфу
  - можливість фарбування в будь-який колір

  Склад проектної документації:

  • Архітектурно-будівельний розділ (АБ)
  • Будівельний паспорт (П)
  • Додаткова копія проекту (К)
  • Інженерний роздер (ІР)
  Ціна проекту: 0,00 грн
  Площа будинку 348,6 кв.м
  УВАГА - термін виготовлення проекту 30 робочих днів з моменту укладення договору.
  / завантажити договір /
   

  Відгуки, питання і коментарі до проекту

  Проект будинку 15-04-12 виконаний в поєднанні італійського та класичного стилів.

  В оформленні фасадного рішення використано велику кількість елементів ліпного декору, завдяки чому, звичайний по суті будинок в італійському стилі став виглядати вишукано і велично.

  Найчастішим елементом декору, який використовується в проекті цього будинку є колона. Саме колонах віддано перевагу через те, що саме цей античний елемент символізує архітектурний декор.

  Колони використані по всьому периметру фасаду будинку, а також в елементах прибудинкової декору у вигляді невеликих арок.

  Другим за важливістю елементом в проекті цього будинку безумовно є балюстрада, саме їй обгороджена вся прибудинкова територія, і саме завдяки огорожі з балюстрад надано стилістичний вплив на весь будинок.

  Третьою за важливістю частиною фасадного декору є каріатиди, встановлені під навісом у дворі біля гаражів. Можливо, на зображенні їх не так помітно, проте саме вони надають будинку вишуканий стиль і кидаються в очі людям, котрі звернули погляд на будинок.

  Відмінним від інших фасадних рішень будинків є такий елемент як карниз. Карнизне обрамлення зроблено не впритул даху, як це зроблено у більшості будинків, а трохи нижче, і перетинається з віконними прорізами, що надає їм більшу гармонійність.

  Ще одним дизайнерським нововведенням є використання різних оздоблювальних матеріалів на першому і другому поверсі. Так наприклад, на першому поверсі використовується світлий облицювальну цеглу, стилізований під натуральний камінь, а другий поверх має обробку на увазі простий штукатурки персикового кольору.

  Конструктивною особливістю будинку є також той факт, що в ньому використані досить великі широкі вікна, що дозволяє використовувати натуральне освітлення сонця, вдаючись до штучного лише ввечері.

  Загальна площа цього просторого будинку становить майже 350 квадратних метра, що не говорить про те, що будинок повинен бути справжнім палацом, проте завдяки ліпнині він безсумнівно виглядає таким.

  Поризований цегла для зовнішньої стіни використовується з цілей теплозахисних властивостей, шумущільності, невеликої ваги і зниження навантаження на конструкцію фундаменту. З такими якостями цей будівельний матеріал прекрасно підійде для будівництва заміського будинку.

  Покриття покрівлі виконано з оцинкованої сталі з двостороннім захисним полімерним покриттям, це досить економічно, просто в плані монтажу, і невелика вага такого матеріалу дозволять прослужити даху від 25 до 50 років, що цілком розумно, якщо порівняти матеріал з традиційною черепицею. Чердачная покрівля змонтована в даному об'єкт ідеально підходить для розміщення вентиляційних каналів і трубопроводів.

  Дивлячись на планування першого поверху, можна відзначити, що основними кімнатами є, вітальня, кухня і кабінет. Решта ж кімнати несуть швидше технічний характер.

  А ось планування другого поверху куди більш цікава. На ньому помістилося чотири спальні, ванна санвузол, гардеробна і комора.

  Виходячи з усіх перерахованих вище якостей, достоїнств і недоліків, можна відкрито сказати, що даний будинок призначений для відносно великої родини, яка мешкає за містом.