Юдей Yudey
Проект будинку 18-04-12 - GaudiBud

Гаряча лінія:  +38 (067) 658-29-29

UA | EN

Проект будинку 18-04-12

Проект будинку 18-04-12

0%

  № проекту 18-04-12

  вартість фасадного декору визначається після узгодження дизайн-макета і розраховується індивідуально.

  Залежить від:
  1. Кількості обраних елементів
  2. Знижки (залежить від обсягу замовлення)
  3. Вартості доставки

  Мы виробляємо

  вироби з СТЕКЛОФІБРОБЕТОНУ:

  - висока міцність
  - мала вага (пустотілий)
  - морозостійкість
  - екологічність
  - ремонтопридатність
  - висока передача рельєфу
  - можливість фарбування в будь-який колір

  Склад проектної документації:

  • Архітектурно-будівельний розділ (АБ)
  • Будівельний паспорт (П)
  • Додаткова копія проекту (К)
  • Інженерний роздер (ІР)
  Ціна проекту: 0,00 грн
  Площа будинку 320 кв.м
  УВАГА - термін виготовлення проекту 30 робочих днів з моменту укладення договору.
  / завантажити договір /
   

  Відгуки, питання і коментарі до проекту

  Змішаний стиль класицизму і хай-тека зібрали в цьому проекті будинку ідеальні пропорції фасаду, геометричну форму і симетричність.

  Незвичайність проекту будинку надає незвична для нас дах, зроблена без нахилу і будь-яких покрівельних матеріалів типу черепиці. Це надає проекту будинку невеликий образ громадського державного будівлі, проте в цьому і полягає вся незвичність. Будинок дуже незграбний, а завдяки застосуванню в фасаді ліпнини, у нього з'являється такі властивості як плавність, вишуканість.

  Своєрідно встановлена ​​колонада на задньому дворику будинку, доповнюючи стилістику, але виділяючи цю зону відпочинку своїм стилем, орієнтованим під ретро, ​​тим самим надаючи ще більшу незвичайність цього будинку.

  Два паралельно сидять лева біля парадного входу символізують добробут, що живе в цьому котеджі сім'ї, і віддалено надає вхідній групі стилістику класицизму, завдяки якому леви добре зливаються із загальним дизайном цієї споруди.

  З незвичайність в обробці можна також відзначити нестандартне накладення рустов біля фасаду будинку, вони викладені у формі півкола, що трохи розбиває стереотип незграбного будинку.

  Також можна відзначити, що в проекті будинку використовується велика кількість балюстрад, є стилістичним огорожею балкона, веранди, тераси, самої будівлі, даху.

  До речі, дах будівлі плоска, спроектована м'якою покрівлею, одним з кращих матеріалів для покриття плоских дахів. Цей матеріал виділяється повну водонепроникність і низькими розцінками самих матеріалів і їх монтажу.

  Покриття стін виконано з газобетону, він дає малу вагу, екологічність, вогнестійкість і низьку теплопровідність, один з кращих сучасних матеріалів для заміських будинків.

  Загальна площа становить 320 квадратних метра, з якої більшу частину складають гараж, вітальня і басейн, розташовані на першому поверсі. На другому поверсі розташований житловий рівень з трьома спальнями, ванною і зимовим садом.

  Якщо Ви боїтеся використовувати такий будинок для проживання, можна спробувати застосувати його в плані готелю або зони відпочинку.