Проектування фасадів - GaudiBud

Гаряча лінія:  +38 (067) 658-29-29

UA | EN

 

Наша компанія надає послуги з архітектурного проектування фасадів будівель в Львові та інших містах. Проектування фасаду будинку, детальне опрацювання декоративних деталей, розробка загального стильового рішення - ці заходи є необхідними для створення цілісного вигляду будівлі. Творчі рішення повинні бути обов'язково підтверджуватися точними розрахунками інакше фотореалістичні зображення фасаду на екрані комп'ютера так і ризикують залишитися красивою картинкою.

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
https://gaudibud.com/proektuvannya-fasadiv#sigProIdac6b132cc9

Реалізація проекту декорування фасаду ювелірного салону

Особливості проектування фасадів

Роботи з проектування вентильованих фасадів ведуться відповідно до побажань замовника і вимогами Сніпа. Враховуються інженерні та архітектурні особливості об'єкта, характеристики матеріалів стін і використовуваних оздоблювальних і облицювальних матеріалів, кліматичні умови, вітрове навантаження, характерну для даної місцевості.

Такий підхід до проектування і монтажу фасадів забезпечує надійність кріплень, оптимальний розподіл навантаження, довговічність і високі декоративні властивості обробки. Монтажні креслення, розроблені командою наших фахівців, дозволяють втілювати в реальність самі оригінальні дизайнерські рішення з оформлення фасаду.

Наша компанія не тільки активно використовує інновації, але і бере участь в їх створенні. Фахівці нашого інженерного центру займаються архітектурним проектуванням фасадів, створенням усіх необхідних креслень для монтажу елементів декору.

 

Основна спеціалізація нашої компанії - проектування та монтаж навісних вентильованих фасадів «під ключ» із застосуванням деталей для облицювання фасадів власного виробництва. У нашому каталозі більше 2000 найменувань елементів фасадного та ліпного декору, плит та панелей.

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
https://gaudibud.com/proektuvannya-fasadiv#sigProIdc1f363d7a1

Матеріали і технології

Приймаємо заявки на проектування навісних фасадів і монтаж панелей і плит з стеклофібробетона, архітектурного бетону. Елементи архітектурного декору створюються з стеклофіброгіпса й склопластику. Сучасні матеріали на відміну від звичного бетону, гіпсу, сайдингу володіють такими якостями, як:

 • Низький коефіцієнт теплового розширення.
 • Зносостійкість, стійкість до корозії.
 • Невелику питому вагу.
 • Атмосферостойкость.
 • Висока міцність.

У складі цих матеріалів міститься скловолокно, яке виконує функції армуючого компонента. Завдяки застосуванню стеклоровінга вироби з композитних матеріалів набувають гідрофобні властивості, стійкість до температурних перепадів, впливу динамічних і статичних навантажень. Поєднання цих властивостей робить доцільним застосування композитних матеріалів в проектуванні фасадів котеджів, магазинів, адміністративних будівель, ремонті та реставрації об'єктів, що становлять історичну цінність.

Проектування вентильованих фасадів будівель

Комп'ютерна 3Д візуалізація відноситься до найефективніших способів реалізації архітектурних проектів в даний час. Цим терміном позначають створення фотореалістичних тривимірних зображень проектованої будівлі з прив'язкою до реального ландшафту, іншим будівельним та природним об'єктам на ділянці забудови.

Використання цієї технології в проектуванні дозволяє ще на етапі розробки попереднього проекту оцінити кінцевий результат, внести необхідні правки, виключити ймовірність помилок на виправлення яких доведеться витратити чимало часу і коштів.

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
https://gaudibud.com/proektuvannya-fasadiv#sigProId8075794697

Креслення на маковиці і базу колони

Основні етапи проектування:

 • Наші фахівці розробляють кілька архітектурних рішень облицювання фасаду фіброцементними панелями. Створення креслень ведеться на підставі технічного завдання, заповненого замовником.
 • Паралельно ведеться підбір комплектуючих, розробляється схема монтажу фасадних панелей.
 • Створюються робочі креслення всіх вузлів, складається графік виробництва фасадних робіт.
 • Згідно специфікаціям виготовляється декор, деталі облицювання

При укладанні договору на проектування фасаду «під ключ» після виготовлення деталей ми доставляємо матеріали і комплектуючі на об'єкт і приступаємо до підготовки поверхні. Виконується огляд зовнішніх стін, усуваються дефекти. Міжпанельні стики, щілини і тріщини заповнюються розчином, при необхідності проводиться гідрофобізація стін. Завершальний етап - монтаж підсистеми і кріплення фасадних панелей.

Для монтажу вентильованих фасадів застосовується кілька способів:

 • Видиме кріплення. Кріпильними елементами служать болти і заклепки. Панелі навішуються на каркас, зібраних з алюмінієвих або сталевих профілів. Зовнішня, видима частина заклепок або болтів маскується за допомогою фарби.
 • Наскрізне. При виготовленні деталей фасаду та декоративних елементів виконується їх монтаж на оцинкований профіль. Кріплення до каркаса здійснюється через монтажний отвір в панелі. Наскрізний спосіб використовується для монтажу деталей з гладкою поверхнею.
 • Приховане. Плити і кутові елементи монтуються за допомогою розпірних анкерів, які кріпляться до зворотному боці панелей. При цьому зовні неможливо виявити ніяких слідів кріплення.

Вартість проектування фасадів будівель «під ключ» складається з наступних чинників:

 • Масштабів роботи. Пропонуємо демократичні ціни на проектування фасадів в Львові та інших містах України, на великі обсяги робимо знижку.
 • Складності роботи. При розрахунку вартості враховується кількість поверхів, загальна площа фасаду.
 • Кількості елементів і способу монтажу. Найекономічнішим вважається монтаж фасаду за допомогою болтових кріплень.