Малі архітектурні форми - GaudiBud

Гаряча лінія:  +38 (067) 658-29-29

UA | EN

Малі архітектурні форми - це вироби і споруди, які застосовують для оформлення міських площ, парків, скверів. МАФи використовують для декорування садів на дачах, територій навколо будинку. Ці елементи ландшафтного дизайну дозволяють зонувати площі, акцентувати увагу на виграшних частинах ландшафту, об'єднувати розрізнені ділянки однієї стилістичної концепцією.

Наша компанія спеціалізується у виготовленні малих архітектурних форм з сучасних матеріалів. У виробництві малих архітектурних форм ми використовуємо архітектурний бетон, а також гіпс, армований стеклофібро.


Малі архітектурні форми

Види малих архітектурних форм

Малі архітектурні форми є не тільки декоративними деталями, а й виконують певні функції. Так альтанки і паркові лавки служать місцем для відпочинку, декоративні стовпи ліхтарів прикрашають сквер і висвітлюють доріжки в темний час доби.

Елементи малої архітектурної форми діляться за призначенням на кілька видів. Основні з них:

  • Декоративні. Їх головною функцією є прикрасу ландшафту. У цю категорію входять фонтани, садово-паркові фігури, скульптурні композиції.
  • Малі спортивні архітектурні форми. Це споруди для спортивних занять, обладнання для дитячих майданчиків, спортивно-розважальних центів.
  • Пристрої для підтримки і висадки рослин. За допомогою квіткарок, пергол, боскетов, трельяжів здійснюється озеленення парків, площ, зупинок громадського транспорту.
  • Громадські об'єкти малої архітектурної форми. До цієї групи належить досить великий перелік об'єктів - від кіосків і торгових наметів до містків, відкритих сходів і пандусів.
  • Штучні водойми. Це водні каруселі, обрамлення басейнів, ставків, каскадів, водоспадів.

Розміщення і влаштування малих архітектурних форм виконується відповідно до відомості і ландшафтно-архітектурним проектом.


Матеріали

Відповідно до діючих стандартів МАФи повинні бути виготовлені з матеріалів, що володіють міцністю і атмосферостійкістю. Цим вимогам повністю відповідають склопластик, Стеклофібробетон, стеклофіброгіпс, архітектурний бетон. Технологічність цих матеріалів дозволяє створювати деталі і об'єкти будь-якої форми, габаритів, колірної гами. Вироби з композитних матеріалів характеризуються:

  • Високу механічну міцність. Деталі, армовані стеклофібро, витримують ударні і вібраційні навантаження, а також навантаження на стиск і вигин.
  • Атмосферостійкістю. Композитні матеріали не схильні до руйнування під впливом опадів, перепадів температури і вологості, прямих променів сонця.
  • Зносостійкість. Садово-паркові меблі, обладнання дитячих та спортивних майданчиків зберігає свій первісний вигляд протягом усього періоду експлуатації.
  • Фарби не вигоряють і не втрачають яскравості.
  • Естетичністю. Комбінація різних видів наповнювачів і стійкість кольору пігментів, застосування різних технологій виготовлення та обробки поста дозволяє створювати вироби з будь-якою текстурою, імітацією природного каменю, деревини, текстилю та інших матеріалів.


Кіоск зі склопластику

Де купити малі архітектурні форми?

У нашій компанії можна купити готові МАФи або замовити виробництво малих архітектурних форм з арт-бетону по фото або кресленнях, наданим замовником. Виконуємо замовлення будь-якої складності, приймаємо заявки на виробництво малих архітектурних форм всіх типів: урни, лавки, альтанки, чаші фонтанів, скульптури.

Ми більше 20 років займаємося проектуванням, виготовленням та монтажем малих архітектурних форм, включаючи будівництво спортивно-розважальних центрів, оформлення міських площ і парків. Виробництво малих архітектурних форм і всі види монтажних робіт ведуться згідно з технікою безпеки і вимогами СНиП. Ми не завищуємо ціни на свою продукцію оскільки використовуємо в роботі матеріали власного виробництва. Гарантуємо якість виробів і виконання замовлень точно в зазначені терміни.

Щоб зробити замовлення на виготовлення малих архітектурних форм з стеклофібробетона, фіброгіпса і декоративного бетону телефонуйте за телефоном, вказаним на сайті.

НАШ КАТАЛОГ МАЛИХ АРХІТЕКТУРНИХ ФОРМ