Фасадні роботи - GaudiBud

Гаряча лінія:  +38 (067) 658-29-29

UA | EN

Одне з основних напрямків діяльності нашої компанії - проектування та виготовлення декоративних архітектурних елементів, виконання фасадних робіт. Вартість фасадних робіт розраховується індивідуально для кожного замовлення з урахуванням складності проекту, загальна площа стін і поверховості будівлі, способу монтажу обробки. Щоб зробити замовлення на безкоштовний розрахунок вартості, зверніться до нашого менеджера.

Наші послуги

У нашій компанії ви можете зробити замовлення на розробку дизайн-проекту фасаду, виготовлення облицювальних панелей і ліпного декору. Для виготовлення декоративних і функціональних архітектурних елементів ми використовуємо сучасні матеріали - склопластик, фіброгіпс, фибробетон, поліуретан, штучний камінь, арт-бетон.

Фасадний декор з композитних матеріалів володіє такими якостями, як висока міцність, стійкість до навантажень на стиск, розтяг і вигин. Така обробка має невелику масу, що дозволяє використовувати декор і облицювальні панелі для обробки, ремонту та реставрації як новобудов, так і старих будівель, в проект яких не закладена додаткове навантаження на несучі елементи. Залежно від умов експлуатації середній термін служби декорів та облицювання будівлі з композитних матеріалів становить 50 років.

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
https://gaudibud.com/fasadni-roboti#sigProId25bf7a4e80

Фасадні будівельні роботи

Приймаємо замовлення на виконання фасадних робіт будь-якої складності. З нами можна укласти договір на обробку фасаду приватного будинку, адміністративного, офісного або торгового будівлі, промислового об'єкта, музею, театру, церкви або храму.

Послуги з облицювання фасадів облицювальними панелями виконується кількома способами - за технологією «мокрого» або вентильованого фасаду, а також шляхом монтажу на зовнішні стіни гнучкою плитки. Найчастіше для облицювання стін будівель застосовується технологія навісного вентильованого фасаду.

Серед переваг цього способу можна відзначити:

  • Технологічність. Можливо одночасно з облицюванням виконати якісне утеплення зовнішніх стін.
  • Економічність. Не має потреби виконання трудомістких робіт з вирівнювання стін.
  • Всесезонність. Можливо виконання фасадних будівельних і оздоблювальних робіт в будь-який час року, незалежно від погоди і температури повітря.

Елементи архітектурного декору монтуються на зовнішні стіни на шпильки або болти, на заставні. Спосіб монтажу підбирається з урахуванням маси, габаритів, товщини стінки і вильоту декоративного елемента. До уваги також приймаються умови експлуатації - матеріалу стін і технічного стану фасаду, вітрового і снігового навантаження в районі забудови.

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
https://gaudibud.com/fasadni-roboti#sigProId6f03e6ac8a

Скільки коштують фасадні роботи

Для зручності розрахунків ціна фасадних робіт вказується за м2. Якщо ви знаєте розцінки на фасадні роботи, то можете самостійно розрахувати вартість облицювання фасаду і скласти бюджет на обробку будівлі. Ціна обробки також залежить від кількості фасадних панелей і архітектурних елементів, масштабів фасадних робіт. Крім облицювання фасаду в договір можна включити додаткові роботи - демонтаж старої облицювання і вивіз будівельного сміття, вирівнювання стін, закладення тріщин і стиків, гідрофобізацію фасаду.

У нашому розпорядженні є все необхідне обладнання і спецтехніка для монтажу обробки і облицювання на фасади як малоповерхових, так і висотних будівель. Тому в вартість наших послуг не входить ціна оренди техніки, що позитивно позначається на загальній вартості послуг.

Пропонуємо нашим клієнтам вигідні умови співпраці - ціни нижчі, ніж у конкурентів по Львову і Львівській області, гарантії якості на матеріали, конструкції та монтаж. Завжди чітко дотримуємося обумовлені терміни, а більше 30% об'єктів здаємо достроково.

Як замовити фасадні роботи в Львові

Щоб зробити заявку на фасадні роботи і декоративне оздоблення одноповерхових будинків і висотних будівель зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті, або надішліть вашу заявку на електронну адресу нашої компанії. Наш фахівець надасть вам прайс на фасадні роботи, оперативно розрахує вартість монтажу, зорієнтує щодо термінів виконання фасадних робіт, надасть докладні відповіді на всі питання.