Ціноутворення - GaudiBud

Гаряча лінія:  +38 (067) 657-29-29

UA | EN

Уникаючи шаблонних підходів при роботі з клієнтами і партнерами наша компанія прагне бути максимально прозорою і відкритою.

Ми цінуємо Ваші гроші і час тому прагнемо максимально зменшити кінцеву вартість продукції, що випускається за рахунок оптимізації наших виробничих, управлінських і логістичних процесів. Для більш повного розуміння ціноутворення вартості готового виробу ми опишемо послідовність виробничих процесів що впливають на кінцеву вартість готової продукції:

Вироби, вироблені нашим підприємством, умовно можна розділити на дві категорії:

1) вироби стандартного каталогу нашої компанії;

2) вироби виконані за індивідуальним замовленням.


Ескіз

Майстер модель з гіпсу

Матриця з склопластику

Ціноутворення виробів складається з:

1) Вартість Майстер-моделі.

Майстер-модель – це штучна модель майбутньої матриці яка буде тиражувати потрібний нам виріб. Майстер модель виготовляється по ескізах дизайнера на ЧПУ обладнанні або високопрофесійними скульпторами.

Вартість майстер моделі варіюється від 2 до 50 тис. грн. в залежності від складності виробу яку необхідно буде надалі багаторазово повторити (тиражувати).

2) Вартість матриці. Матриця тиражує необхідний нам виріб багаторазово зі збереженням необхідних форм і розмірів (саме тому часто виготовляється з високоміцних пластиків).

У кожної матриці є свій термін служби, після закінчення якого вона приходить в непридатність і доводиться виготовляти нову матрицю. Середня вартість однієї матриці становить 5 тис. грн.

3) Вартість Сировини, яка включає в себе:

а) Лугостійкий склоровінг. У сировинної собівартості виробленого виробу частка лугостійкого склоровінга становить не менше 65%. В Україні лугостійкий склоровінг не виготовляється, а закуповується нашою компанією у закордонних виробників.

Лугостійкий склоровінг при виробництві високоміцних бетонів використовується в якості армуючого наповнювача збільшуючи міцність виробу в 10 разів у порівнянні зі звичайними бетонами.

б) Цемент білий. Всі вироби архітектурного декору вироблені з білого цементу. Крім високоестетичних властивостей білий цемент, в порівнянні зі звичайним портланд цементом, має ряд важливих переваг:

+ Вироби з білого цементу більш морозостійкі;
+ Білий цемент при виробництві виробів створює низьколугове середовище яка в свою чергу, не завдає згубного впливу на армуючі волокна склоровінга.

в) Металеві складові, які використовуються у виробах в якості:

+ Заставних (для армування місць кріплення виробів)
+ Несучих стрижнів (застосовуються переважно в балюстрадах)
+ Кронштейнів (застосовуються в якості механізму кріплення складних конструкцій).

г) Пісок, вода, добавки

4) Нарахування заробітної плати співробітникам підприємства, які беруть участь безпосередньо в основному виробництві наших виробів і задіяних в підготовчих процесах.

Перед відправкою виріб проходить етапи:

+ виготовлення
+ доведення
+ грунтовка
+ упаковка

5) Вартість упаковки. Упаковка необхідна для доставки товару клієнту в цілісності. Залежно від особливостей виробів, що виготовляються, (маси, конструкторських особливостей і т.д) ми вибираємо тип упаковки і відправляємо вироби в цілості до кінцевого клієнта.

Крім всіх вищеописаних процесів, які впливають на кінцеву вартість продукції що випускається ми зобов'язані в кінцеву вартість закладати витрати управлінсько-логістичного та техніко-експлуатаційного характеру.

Важливо!!! Вартість виробів виготовлених за індивідуальним замовленням може значно перевищувати вартість виробів, які входять в стандартний каталог нашої компанії. Це відбувається за рахунок необхідності виготовлення індивідуальної майстер-моделі необхідного вироби та матриць для виробництва. Вартість виготовлення майстер-моделі і матриць ділиться на кількість знімань необхідного вироби. Чим більше виробляється матриць з майстер-моделі і як наслідок виробів з отриманих матриць тим менше вартість виробленого вироби.