Монтаж фасадів - GaudiBud

Гаряча лінія:  +38 (067) 658-29-29

UA | EN

Наша компанія займається виготовленням декоративних елементів і облицювальних панелей, облицюванням зовнішніх стін і монтажем вентильованих фасадів. Приймаємо заявки на монтаж фасадів і ліпного декору будь-якої складності, пропонуємо вигідні умови співпраці. У нас доступні ціни на монтаж вентильованих фасадів, гарантія якості на матеріали, конструкції і всі види монтажних робіт.


Смотреть встроенную онлайн галерею в:
https://gaudibud.com/montazh-fasadiv#sigProId68181d09ea

Технології монтажу фасадів

Для облицювання зовнішніх стін застосовується кілька способів - монтаж м'якого і «мокрого» фасаду, монтаж навісного фасаду. При виборі технології враховується матеріал стін і технічний стан фасаду, вік будівлі, необхідність утеплення зовнішніх стін, час року, в яке виконується монтаж фасадів будівель.

«Мокрий» фасад - технологія монтажу

Монтаж фасаду будинку цим способом має на увазі використання клейового складу. З фасаду прибирають стару обробку, стіни вирівнюють (при необхідності), закладають тріщини і стики, знепилюють, грунтують. Після підготовки підстави приступають до монтажу декоративного фасаду. Клей наносять на стіну, на нього приклеюють облицювальні панелі або плити.

Цей спосіб монтажу плитки на фасад може застосовуватися тільки в теплу пору року. Трудомістка і дорога підготовка робить цю технологію не такий популярної, як монтаж навісних вентильованих фасадів. Така обробка дає серйозне навантаження на несучі стіни, тому практично не використовується для обробки старих будівель і об'єктів, що становлять історичну та художню цінність.

Оздоблення фасаду м'якою плиткою

Як облицювальний матеріал використовується гнучка плитка, виготовлена ​​зі скловолокна з бітумною мастикою. За зовнішнім виглядом стіна, оброблена м'якою плиткою, не відрізняється від кам'яної або цегляної кладки. Облицювання кріпиться на фасад на бітумну мастику з затверджувачем. Мінусом такого способу обробки є те, що в якості підстави для приклеювання плитки може використовуватися тільки ОСБ-плита, що збільшує вартість облицювання.

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
https://gaudibud.com/montazh-fasadiv#sigProId9be316bfe6

Вентильований фасад - технологія монтажу

Дана технологія обробки відрізняється простотою виконання і технологічністю. Паралельно з облицюванням виконується монтаж утеплювача на фасад. Монтаж при виконанні фасадних робіт здійснюється в наступному порядку. Спочатку демонтують старе облицювання, потім всю площу фасаду закривають утеплювачем, пароізоляцією і вітрозахисної мембраною. Поверх утеплювача монтується решетування з легкого металевого профілю. Облицювальні плитки або фасадні панелі монтуються на підсистему за допомогою заклепок або болтів.

До переваг цього способу відноситься можливість утеплення фасаду і висока швидкість виконання робіт. Не потрібно витратна за часом і фінансів підготовка підстави. Конструкція вентильованого фасаду з керамограніта або облицювальних панелей дозволяє виправити геометрію будівлі, «заховати» під облицювання інженерні комунікації. Завдяки невеликій вазі підсистеми з облицюванням технологію монтажу навісних фасадів можна застосовувати для обробки будівель з будь-яких матеріалів - цегли, пінобетону, газоблоку, дерева (профільованого або клеєного бруса).

Монтаж фасаду - ціна роботи

Вартість робіт по монтажу і обробці фасаду розраховується в індивідуальному порядку для кожного проекту. При розрахунку вартості монтажних робіт враховується вартість монтажу фасаду за м2. Відповідно загальна сума послуг за обробку зовнішніх стін буде залежати від їх площі та поверховості будівлі. Також на бюджет впливає спосіб обробки, необхідність виконання додаткових робіт. За бажанням замовника в договір можна включити демонтаж старої обробки, закладення тріщин і стиків, гідрофобізацію стін.

Ми працюємо за фіксованими розцінками. Це означає, що вартість монтажу вентильованих фасадів не зміниться під час або після закінчення робіт.

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
https://gaudibud.com/montazh-fasadiv#sigProIdcf3a78d197

Як зробити замовлення

Щоб замовити безкоштовний розрахунок вартості монтажу вентильованого фасаду, дізнатися докладніше про умови оплати і терміни виконання замовлення, зверніться до нашого менеджера. Всі контакти для зв'язку вказані на сайті. Наш фахівець проконсультує вас по вибору матеріалів і способу монтажу, відповість на всі виниклі питання.