Інтер'єр - GaudiBud

Гаряча лінія:  +38 (067) 658-29-29

UA | EN

Наша компанія займається розробкою дизайн-проектів інтер'єрів в Львові для житлових і нежитлових приміщень. У нас можна зробити замовлення на проектування внутрішнього простору квартири або приватного будинку, офісу, ресторану, спортивного клубу або адміністративної будівлі. Надаємо послуги з проектування інтер'єрів в класичних і сучасних стилях - від вікторіанського або бароко до хай-тек, фьюжн, мінімалізм.

Правильно підібраний, стильний інтер'єр квартири, будинку або офісу - це вигідне вкладення в нерухомість. Котедж, квартиру або комерційний об'єкт можна здати в оренду або продати дорожче. Різниця в цінах при продажі квартир з хорошим ремонтом або без нього

Наші послуги

Дизайн-проект - це проект робочої документації, докладні плани і креслення, відповідно до яких виконується обробка нових приміщень або перепланування вже існуючих будівель. Розробка дизайн-проекту дозволяє заощадити час і виключає можливі помилки в процесі ремонту. Грамотно складений проект забезпечує ідеальний баланс естетики і функціональності для кожної кімнати в квартирі, приватному будинку або приміщенні громадської будівлі.

Ми надаємо послуги з розробки інтер'єрів:

Житлових приміщень - квартир, котеджів, таунхаусів, дуплексів.
Громадських і адміністративних будівель, комерційних приміщень - офісів, магазинів, ресторанів, барів, кафе, аптек, SPA-салонів, фітнес-центрів, торгових центрів.
Звернувшись до нас, ви отримуєте весь комплекс послуг, включаючи узгодження перепланування в наглядових органах.

Створюючи дизайн-проект, ми плануємо все до дрібниць виходячи з призначення приміщення, включаючи розстановку меблів і техніки, підбір елементів декору, текстилю та матеріалів для обробки. Ще на початковому етапі роботи наші фахівці складають попередній кошторис. Це дозволяє звести до нуля перевитрата матеріалів і не вийти за рамки запланованого бюджету. Замовнику залишиться тільки контролювати виконання робіт і організувати своєчасну поставку матеріалів.

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
https://gaudibud.com/inter-er#sigProId8f03d9f5e5

Особливості розробки проекту дизайну інтер'єру

Перед розробкою дизайну квартири або будинку дизайнер разом з замовником заповнює технічне завдання. У техзавданні чітко прописується призначення приміщень - спальня, дитяча, кабінет, вітальня або їдальня. Для кожної кімнати підбираються кращі матеріали і кольори оздоблювальних матеріалів, стиль оформлення з урахуванням звичок і смаку кожного члена сім'ї, їх віку та хобі. Тут немає дрібниць - кожна деталь має важливе значення і впливає на кінцевий результат.

Після цього дизайнер створює обмірний креслення. У ньому вказуються розміри несучих стін і міжкімнатних перегородок розташування віконних і дверних прорізів, ніш, арок, інженерних комунікацій. На базі обмірювальні креслення фахівець опрацьовує два-три варіанти планування інтер'єру будинку або квартири. Замовник отримує об'ємно-планувальний креслення зі схематичним зображенням всіх елементів інтер'єру на плані кожної кімнати, а також ескізи і 3D візуалізації. Тривимірні зображення дають можливість з різних ракурсів «вживу» побачити майбутній інтер'єр квартири. З декількох варіантів замовник вибирає один, за яким і ведуться подальші роботи.

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
https://gaudibud.com/inter-er#sigProIdce0022952f

Авторський нагляд

Авторське супровід - це додаткова послуга, яка обговорюється окремо. Дизайнер інтер'єру не тільки розробляє концепцію та стиль обробки, а й контролює хід виконання робіт. В авторський нагляд входять такі послуги, як участь у придбанні оздоблювальних матеріалів, допомога у виборі предметів інтер'єру, аксесуарів, текстилю.

Навіть ретельно продуманий і пророблений до дрібниць дизайн-проект інтер'єру будинку або квартири може вимагати внесення несподіваних змін і правок. Наприклад в ході ремонтних і оздоблювальних робіт з'ясовується, що замовник вирішив змінити точки введення комунікацій, замінити один вид обробки на інший чи ні потрібної фурнітури для монтажу підсвічування. Дизайнер оперативно внесе правки при виникненні непередбачуваних ситуацій, при цьому не постраждає загальна ідея і стиль інтер'єру квартири.

Щоб зробити замовлення на дизайн-проект для інтер'єру квартири, заміського будинку, адміністративної будівлі або комерційного приміщення зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті.